Taşıt Sigortası Çeşitleri

Size sunduğumuz taşıt sigortası çeşitleri ve bu ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası, 3. şahıslara verilebilecek maddi ve bedeni zararları teminat altına alan ürünümüzdür. Bu teminatı istenilirse ihtiyari mali sorumluluk sigortası (IMM), çekici ve ikame araç hizmetleri, çarpma, çarpışma, devrilme, yanma, deprem ve terör teminatları ile beraber genişletilerek de alabilirsiniz.

Kasko

Kasko sigortası aracınızın başına gelebilecek türlü hallerde sizlere genişletilmiş bir koruma sağlamaktadır. İçinde bulunan ek teminatlar sayesinde trafik poliçenizin yetmediği durumlarda yerine geçen ihtiyari mali mesuliyet sigortasını manevi tazminatlar dahil olmak üzere alabilir, doğal afetleri ekleyebilir böylelikle dolu ve fırtına gibi hasarlara karşı aracınızı güvence altına almış olursunuz. Bunlara ek olarak istenirse geniş hizmet ağı olan asistans servislerinden faydalanabilirsiniz. Bu asistans servisler içinde aracınızın çekilme ve kurtarılması, hasar anında ikame araç verilmesi, mini onarım hizmetleri gibi geniş bir seçeneğiniz bulunmaktadır.

Tekne Sigortası

Teknenizin her daim sizlere sunduğu özgürlüğe aynı zamanda sigorta güvencesi altına alarak bizlerde destek olmak isteriz. Gözünüz arkada kalmayacak şekilde her türlü deniz kazalarına, çalınmasına, terör olaylarına, doğal afetlere, 3. şahısların başlarına gelebilecek maddi ve bedeni zararlarına karşı geniş asistans hizmetleri ile destek sağlamaktayız. Bundan sonra sizler manzaranın tadını çıkarırken bizler arka planda mutluluğunuzun güvencesi oluyoruz.

Risk almayın, bizi arayın
Scroll to Top

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek, çerez kullanımına onay vermiş sayılırsınız.