Sorumluluk Sigortası Çeşitleri

Sorumluluk sigortası çeşitleri ve bu ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler

Tehlikeli maddeler ve tehlikeli atık zorunlu mali sorumluluk sigortaları

2872 sayılı Çevre Kanunu kapsamında işyerlerinizin 3. şahıslara ait maddi ve bedeni sorumluluklarını mesleki faaliyetleriniz sırasında teminat altına alıp koruyan ürünümüzdür.

Tüp gaz zorunlu sorumluluk sigortası

LPG dolum tesisleri için ürettikleri tüplerin kullanıldıkları bölgelerde gaz kaçırmaları, patlamaları neticesinde 3. şahıslara karşı verebilecekleri maddi ve bedeni zararları teminat altına almaktadır.

Kıyı tesisleri deniz kirliliği sorumluluk sigortası

Kıyı tesislerinin yetki alanlarında ve doğal olarak sorumluluklarında olan bölgelerde oluşabilecek kirlenmeleri, 3. şahısların uğrayabileceği maddi ve bedeni zararları karşılayan ürünümüzdür. Oluşabilecek durumlarda sigortalılarımıza yani sizlere yansıyabilecek bu hukuksal sorumluluklara karşı olan risklerinizi teminat altına almaktayız.

Özel güvenlik zorunlu mali sorumluluk sigortası

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Yönelik Kanun kapsamında özel güvenlikçi barındıran ve bu hizmeti veren firmaların hizmetleri süresince 3. şahıslara verebilecekleri maddi ve bedeni zararlarını karşılayan ürünümüzdür. Verdiğiniz hizmet süresince işiniz adına güvence sağlamaktayız.

Tıbbi kötü uygulamaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortası

Bu ürünümüz ile doktorlarımızı mesleklerini icra ettikleri süre içerisinde yine mesleki faaliyetleri sonucunda hastalarının uğradıkları maddi ve bedeni kayıplarına karşı olan sorumluluklarını teminat altına almaktadır. Siz değerli doktorlarımızı bu ürünümüzle güvence altına almaktayız.

Tamamlayıcı hekim sorumluluk sigortası

Siz değerli doktorlarımız için “Tıbbi kötü uygulamaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortası” teminatlarının yetersiz kaldığını düşündüğünüz yerde devreye girip ek bir koruma sağlayarak güvencemiz altına almaktayız.

Mesleki sorumluluk sigortaları

Diğer zorunlu mesleki sorumluluk sigortalarının dışında, mesleki faaliyetlerinizi gerçekleştirirken hizmet verdiğiniz 3. şahısların uğrayabilecekleri maddi kayıpları teminat altına alan ve işlerinizi oluşabilecek bu zararlara karşı da koruyan ürünümüzdür.

İşveren sorumluluk sigortası

Bir iş veren olarak çalışanlarınıza karşı olan sorumluluklarınızın neler olduğunu ve ne kadar önemli olduklarını bilmekteyiz. Çalışanlarınıza ait olan bu sorumluluklara karşı oluşabilecek herhangi maddi ve bedeni zararlara karşı işlerinizi güvence altına alan ürünümüzdür.

3. Şahıslara karşı sorumluluk sigortası

Sizlerin ve ürünümüze bağlı diğer kişilerin başkalarına karşı verebilecekleri maddi ve bedeni zararları güvence altına alan ürünümüzdür.

İşletme ve ürün sorumluluk sigortası

İşletmeniz devam ederken ya da ürünlerinizden kaynaklanan 3. şahıslara ait maddi ve bedeni zararları güvence altına alan ürünümüzdür.

Asansör sorumluluk sigortası

Asansörlerinize sürekli bakım yaptırıyorsunuz ama sonuçta ne zaman nasıl bir arıza verebileceğini ve neticesinde 3. şahısların bunlardan nasıl etkileneceğini bilmiyoruz. Bu ürünümüzle sizleri bu tip sorumluluklarınıza karşı güvence sağlamaktayız.

İhtiyari mali mesuliyet sorumluluk sigortası

Trafik poliçelerinizde sizlere sağlanan maddi ve bedeni sorumluluk bedellerinin üzerinde çalışan ve olası bir durumda ciddi bedeller çıkabilecek hasarlara karşı hem karşı tarafın kaybını hem de sizlerin finansal durumunuzu güvence altına alan ürünümüzdür.

Risk almayın, bizi arayın
Scroll to Top

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek, çerez kullanımına onay vermiş sayılırsınız.