Mühendislik ve Nakliyat Sigortası Çeşitleri

Mühendislik ve nakliyat sigortası çeşitleri ve bu ürünlerimiz hakkında bilgiler

Nakliyat sigortaları

Nakliyat sigortaları ile mallarınızı taşınma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı güvence altına alıyoruz. Sizler için hazırlanmış dar, geniş ve tam ziya olarak deniz, hava ve kara yolları taşımacılığı ile bu taşıma esnasındaki taşıyıcı sorumluluklarına karşı teminatlara sahip çözümlerle sizler için buradayız.

İnşaat tüm riskler sigortaları (ALL RISK)

İnşaatlarınızın başlangıcından tüm inşaat süresinin bitimine kadar olan süreci kapsayan ve özel şartlarımızla genişlettiğimiz ürünümüzdür. Uzman hasar kadromuz ve sizlere projenizi tamamlarken vereceğimiz sigorta danışmanlığı hizmetimizle eserlerinizi güvencemiz altına alıyoruz.

Makine kırılması sigortaları (MK)

Makine kırılması ürünümüzle, gözünüz gibi baktığınız işyeri sahanızda üretiminizin bel kemiği olan makinelerinizi teminat altına alıyoruz. Sizler üretiminize odaklanırken bizler de işlerinizin devamı için yanınızdayız.

Elektronik cihaz kırılması sigortaları (ECS)

Elektronik cihazlarınızın nerede olursa olsun korunmaya ihtiyacı vardır. Gelişen iş süreçleri ve hayatımızın artık ayrılmaz bir bütünü oldukları gerçeğini göz ardı edemeyiz. İşinizin ve hayatınızın devamı adına, sizler için buradayız.

Risk almayın, bizi arayın
Scroll to Top

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek, çerez kullanımına onay vermiş sayılırsınız.