İşyeri Sigortası Çeşitleri

İşyeri sigortası çeşitleri ve bu ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler

İşyeri yangın paket sigortaları

İşyerlerinizin değişik risklere karşı güvence altına alınması yönünden iddialıyız. Sizler işlerinizi yönetirken bizler de risklerinizi yönetelim. Su baskınından, yangına, depremden hırsızlığa, doğal afetlerden 3. şahısların sorumluluklarına kadar bizler sizlerin yanındayız. Genişletilebilir daha öncesinde düşünemediğiniz detaylara kadar etkin hasar departmanımız ve uzman kadromuzla sizleri yönlendirmek ve doğru ürünü seçmenizde yardımcı olmak isteriz.

Kobi paket sigortaları

Kobi paket sigortaları içerisinde paket olarak değişik türde teminatları aynı anda sunmaktadır. Bizlerin görevi ise bu teminatları iyi oranlarda ve doğru limitler çerçevesinde sizlere sunmaktır.

Sinai yerler – entegre tesisler – fabrika sigortaları

İşiniz büyük, riskiniz büyük ve sürdürülmesi gereken bir işiniz var. Fakat herhangi bir durumda doğru sigorta poliçesini almak istiyorsunuz. Yetkin hasar departmanımız ve uzmanlarımız dahilinde sizler için en uygun ve en geniş teminatlı poliçeyi sunmak için buradayız. Özel Şartlardaki uzmanlığımızı işlerinizin riskini doğru belirlemede ve hasar anındaki o detaylara göre hazırladığımız sadece sizin için yazılmış şartlarımızla sunmak ve riskinizi omuzlarınızdan alıp işinize kar ortağı değil dert ortağı olmak için buradayız.

Site paket ve ortak alan sigortaları

Site yöneticilerin dostu ve hasar anında danışacakları uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Sizler için özel olarak yazılmış sigorta şartları ve hasar anındaki uzman kadromuzla mutlu bir hayat sürdürmeniz, kiracı ya da kat maliki fark etmez herkesin hayatına üst bir standart getirmek için yanınızdayız. İster güvenlikçilerinizin sorumluluğunda olsun ya da dairelerdeki kişilere ait depolarınızdaki eşyalar olsun özel olarak oluşturduğumuz şartlarımızla hasar uzmanlarımızın danışmanlığında huzurlu bir yaşam hakkınız güvencemiz altındadır.

Risk almayın, bizi arayın
Scroll to Top

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek, çerez kullanımına onay vermiş sayılırsınız.