Ev Sigortası Çeşitleri

Ev sigortası çeşitleri ve bu ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler

Konut

Komşunuzdan su mu aktı? Belki de arızalanan çamaşır makineniz alt komşunuza su akıttı? Sizler kendi aranızda konuyu zor yoldan çözmeden bizler araya girmek isteriz. Konut poliçelerinizde bina teminatınızdan eşyalarınıza kadar, kasa içindeki değerli ve ziynet eşyalarınızdan o yeni aldığınız ve hiçbir yerde olmayan halınızdan perdenize, giyim eşyalarınızdan mutfak malzemelerinize kadar evinizin huzuruna destek olmak için buradayız. Aynı zamanda içinde olan elektronik cihazlarınız ve bina ortak alanlarına ait harcamalarınız da bizim sorumluluğumuzda. Fırtına ve dolu pencerelerinize zarar mı verdi? Tema Sigorta AŞ güvencesi ile sizler ailenizle mutlu anlarınızı yaşayın, bizler sizler için hep buradayız.

Dask

Doğal Afet Sigortalar Kurumu‘nun deprem poliçesi ile sizlere en zor anınızda destek için buradayız. Deprem ve deprem sonucu yangın, infilak, tsunami ve toprak kayması sonucu oluşan hasarlarınızda sizlere destek olmak isteriz.

Risk almayın, bizi arayın
Scroll to Top

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek, çerez kullanımına onay vermiş sayılırsınız.