Diğer Sigortalar

Size özel hazırlanmış diğer sigortalar ve bu ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler

Finansal risklerinize ait sigortalar

Bu ürünlerimiz aslında daha çok bilinen sigorta ürünlerinin aksine sizlerin daha çok finansal alanda alacaklarınıza ya da kefil olan bedellerinin ortaya çıktığı bağlayıcı sözleşmelerinizden kaynaklanan kayıplarınızı temin etmektedir. Bu ürünlerimiz;

 • Alacak Sigortaları
 • Kefalet Sigortaları
 • Yurt İçi Kredi Sigortaları
 • İhracat Kredi Sigortaları
 • Tarım sigortası
 • Tarım sigortası

  TARSİM üzerinden sizlerin tarla ve seralarınızda bitkisel ürünlerinizi, büyükbaş, küçükbaş ve kümes hayvanlarınızın sigortalarını, su ürünleri ve arıcılık sigortaları yapılmaktadır.

  Hukuksal koruma sigortası

  Karşılaştığınız uyuşmazlıkların giderilmesi sürecindeki hukuki masraflarınızı güvencemiz altına almaktayız.

  Siber güvenlik sigortaları

  Günümüz dünyasında ortaya çıkan önemli risklerden biri de siber saldırılardır. Bu ürünümüz, değerli bilgilerinizin olduğu ve işletmeniz için ciddi bir risk teşkil edebilecek bu bilgilerin kayıplarını, şifrelerinizin elde edilmesi sonucu oluşabilecek fidye durumlarını, belirli limitler dahilinde güvence altına almaktadır.

  Havacılık Sigortaları

  Hava taşıtlarına ait gövdeleri, 3. kişilere karşı sorumluluklarını, yolculara, yük ve postalarına, yolcu ve uçuş ekiplerine ait koltuk ferdi kaza sigortaları dahil geniş anlamda teminatlar sağlayan ürünlerimizle işiniz güvencemiz altındadır.

  Risk almayın, bizi arayın
  Scroll to Top

  Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek, çerez kullanımına onay vermiş sayılırsınız.