Bireysel Sigorta Çeşitleri

Bireysel sigorta çeşitleri ve bu ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler

TSS – tamamlayıcı sağlık sigortaları

Özel sağlık sigortasına o kadar ödeme yapmak istemiyorsunuz ama bir yandan da sağlığınızı tehdit eden bir hastalık durumunda özel olarak tedavi olmak istiyorsunuz. İşte size göre bir ürün. SGK anlaşmalı hastanelerde tedavilerinizi yaptırabilir ve yatışlı tedavilerde çözüm bulabilirsiniz. Siz ve aileniz bizler için önemlisiniz. Ailenizin mutluluğunun devamı için buradayız.

ÖSS – özel sağlık sigortaları

Her zaman aileniz ve kendiniz için sağlıklı günlerin devamını görmek bizler için mutluluk kaynağıdır. Sizler de bugünden sağlık sigortanızı başlatın ve en çok değer verdiğiniz insanlar için bir adım atıp özel sağlık sigortanızı başlatın. Binlerce sağlık kuruluşu arasında size en yakın olanını tercih edip iyi günde kötü günde sevdiklerinizin mutluluğunu garanti altına alın.

Ferdi kaza sigortaları

Her şey insan içindir. Kaza, maluliyet ve aklımıza gelmesini istemediğimiz daha kötü durumlarda sizlere ve arkanızda değer verdiğiniz kişilere bir güvence bırakmak istemek her ferdin doğal bir isteğidir. Çeşitlendirilmiş Ferdi Kaza ürünlerimizle ve sağladığımız ek teminatlar ile kaza anında sizler ve ailenizin yanınızdayız.

Seyahat sağlık sigortası

İş için ya da gezmek için fark etmez, genişletilebilen teminatları ve asistans hizmetleri ile beraber, seyahatlerde biz de güvencemizle yanınızdayız. Kaybolan bavulunuz, ya da yaşanan bir sağlık problemi sonucu süresi uzamış olan konaklamalarınıza ve sizlere refakat edecek bireylerin harcamalarına destek olmak için buradayız. Siz de gittiğiniz ülkelerde çok cazip fiyatlarla seyahat sağlık poliçesi satın alabilir ve geri kalan detayları gezilerinizin tadını çıkarırken, bize bırakabilirsiniz.

Grup sağlık sigortaları

Firmanız ve çalışanları için bugünden sağlık poliçenizi başlatın. İster Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları ister Özel Sağlık Sigortaları olarak yapacağınız tercihlerinizde size özel yazılmış şartlarla en uygun şekilde hizmet vermek için buradayız.

Risk almayın, bizi arayın
Scroll to Top

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek, çerez kullanımına onay vermiş sayılırsınız.